ZAD 1 Samochód zużywa średnio 6 litrów benzyny na 100km. Litr benzyny kosztuje 5,20zł. Oblicz koszt paliwa zużytego podczas podróży z Poznania do Warszawy. Odległość z Warszawy do Poznania wynosi 310km. ZAD 2 Rybacy złowili 270kg ryb, z czego 2/5 (dwie piąte) to sielwa, 1/6 (jedna szósta) to okoń, 1/3 (jedna trzecia) to płoć, a Samochód Jana zuzywa 6,5 litra paliwa na 100km. jeden litr paliwa kosztuje 4,80zł. Jan zamierza pojechac samochodem z domu do stadniny oddalonej o 40km. Oblicz ile bedzie kosztowało paliwo na przejazd z domu do stadniny i z powrotem 2011-02-27 12:06:50; Ile kosztuje przejazd autobusem prywatnym (dla ucznia)? 2010-11-06 08:49:54 Autor: kocisko Dodano: 14.4.2012 (17:49) Samochód A kosztuje 35 tys. i spala 8 l benzyny na 100 km, samochód B kosztuje 40 tys. i spala 6 l benzyny na 100 km. Niech x oznacza liczbę przejechanych kilometrów , y-cenę samochodu plus koszty paliwa (pozostałe koszty pomijamy).Przedstaw łączny koszt dla samochodu B jeśli cena benzyny wynosi Samochod zuzywa srednio 7 litrow benzyny na 100km. Litr benzyny kosztuje 4,60zl. oblicz sredni koszt paliwa zuzytego podczas podróży z Białegostoku do Lublina. 310km Zobacz odpowiedzi 나의 아저씨 토렌 주제에 대한 동영상 보기; d여기에서 매일 맞고..울고..굶는 아무것도 가지지 못한 소녀 아이유에게 나타난 [나의아저씨] #즐거움앳홈파티 – 나의 아저씨 토렌 주제에 대한 세부정보를 참조하세요 Przeciętnie spala 7,2l na 100km Przejechała 100km 1l kosztuje 5zł Za benzynę zapłaci 7,2*5=36zł Odp.: Pani Ania za 7,2 l benzyny zapłaci 36zł. dzieki :) . kenzo12 Jeżeli samochód zużywa 6,5litra na 100 km to:6,5--100kmx --330km100x--6,5*330=2145l / :100x= 21,45 litra paliwa na 330km1litr kosztuje 5,60zł to:21,45 * 5,60 = 120,12 złOdp. Koszt przejazdu 330km wynosi 120,12 nadzieję, że pomogłem i liczę na Naj :) 0 votes Thanks 0 Samochod złuzywa srednią litra benzyny na 100km sprawdz za pomocą obliczeń czy 30 litrów benzyny wystarczy na przejechanie tym samochodem 530km Samochód Jana zuzywa 6,5 litrow paliwa na 100km . Jeden litr paliwa kosztuje 4,80 zl. Jan zamierza pojechac smaochodem z domu do stadniny oddalonej o 40k . Oblicz , ile bedzie kosztowalo paliwo na przejazd z domu do stadniny i z powrotem ? Odpowiedzi: 3 0 about 12 years ago 6,5 l - 100km i 1 l - 4,80zł Czyli by przyjechać 100km należy zapłacić 31,20 zł. 31,2\over100=x\over40 x=12,48 zł 2x=24,96 zł Paliwo na przejazd w obie strony będzie kosztowało 24,96 zł kuba493 Rookie Odpowiedzi: 28 0 people got help 0 about 12 years ago 1 litr-4,80zł 6,5 litra-31,20zł 4,80*6,5=31,200, czyli 31,20zł 100 km.+80 km. (bo w jedną stronę i spowrotem)=180 km. 6,5 litra-100 km. 1,8 litra litra(coś takiego)-180 km. 1 litr-4,80zł 1,8 litra-8,640zł czyli 8,64zł (raczej) 31,20zł+8,64zł=39,84zł (ponieważ w pytaniu pisze że ile zapłacił w obie strony),(czyli trzeba dodać) lolkowo Newbie Odpowiedzi: 7 0 people got help 0 about 12 years ago licze na ++++++++++++++++++ lolkowo Newbie Odpowiedzi: 7 0 people got help Samochód zużywa 6,1 L benzyny na 100km . Ile L benzyny potrzebuje na przejechanie 490km. Wynik podaj po zaokrągleniu D części dziesiętnych Odpowiedzi Kolorowe kredki;) odpowiedział(a) o 20:48 304 km / 100 km= 3,043,04* 9,1= 27,664 l 27,664 *3,12zł= 86,31 zł Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] 0 0 Medley odpowiedział(a) o 20:48 100 km - 9,1 l 304 km - x lx = 304 * 9,1 / 100x = 27,664 l = 28 l ( w zaokrągleniu )1 l - 3,12 zł28 l - x złx = 28 * 3,12 / 1x = 87,36 zł 0 0 Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub

samochod zuzywa 6 1l benzyny na 100km